Detaljer
Produktbeskrivelse:
Original Gulvmaling er en halvblank gulvmaling til bruk inne. Brukes til maling på betong og tregulv med lettere til normal slitasje. OBS! Ikke til garasjegulv.
NB! Denne basen MÅ tilsettes pigmenter/farge før den males med.Brukerveiledning:
Overflaten skal være ren, tørr og støvfri. Unngå å male når temperaturen er under +5 ºC.
Ved nymaling av betonggulv: skal eventuell betonghud slipes bort. Stålslipte betonggulv bør maskinslipes før det males. Grunn med Original Gulvmaling fortynnet med 20 % vann. Rør om nøye i spannet. Ferdigmales med 2 ganger ufortynnet Original Gulvmaling.
Ved nymaling av tregulv: behandle kvister med Original Kvistlakk og grunn med Original Heftgrunn. Ferdigmales 2 ganger med Original Gulvmaling.
Ved ommaling: vask flaten og skyll nøye med vann. Fjern løstsittende maling og mattslip gulvet. Grunn bare flater. Ferdigmal 2 ganger med Original Gulvmaling.
Tekniske spesifikasjoner:
Tilleggsinformasjon
Vekt (i kg) | 2.846 |
---|---|
Inneholder farlige kjemikalier | Ja |
Leverandørens varenummer | 5219590 |
Merke | Nordsjö |
Alternative strekkoder | 7391306181832 |
Antall pr. pakke | 1 |
Antall pr pall | 120 |